Yoğun şehir yaşamında insanların kendilerine ve ailelerine ayırdıkları süre çok kısıtlı olabilmektedir. Buna bir de iş yaşamı gibi faktörler eklenince kişilerin kendilerine ayıracakları süre neredeyse kalmamaktadır. Fakat Concierge’nin(konsiyerj) ayrıcalıklı dünyasına sahip olan konuklarımız için günü tam anlamıyla 24 saatten 25 saate çıkarıyoruz.

                 Geniş yelpazesi olan Concierge( konsiyerj) olanakları sınır tanımıyor diyebiliriz. Suyunuzun bittiğini fark etmediniz mi? Concierge(konsiyerj) ekibimizi arayarak su istediğinizde, suyunuzu 15 dakika içerisinde size ulaştırmış oluyoruz.  Ya da tam evinize girmek üzereyken anahtarınızı yanınıza almadığınızı fark ettiniz. Yine concierge(konsiyerj) ekibimizi arayarak evinize en kısa zamanda girmeniz için çilingir ekibimizi yönlendirip siz yorulmadan tüm işlemlerinizi halledebiliriz.

               Pazar günleri aile ile zaman geçirmek için ideal günlerden biridir. Bu kısıtlı zamanı ev işleriyle geçirmek istemeyebilirsiniz. Tam bu esnada concierge(konsiyerj) ekibi olarak yine devreye giriyoruz. Siz aileniz ile vakit geçirirken temizlik ekibimizi yönlendiriyoruz. Siz huzurlu bir gün geçirirken eş zamanlı olarak, evinizin temizliği yapılıyor. Dilerseniz ütülenecek kıyafetleriniz ütüleniyor.

               Farklı bir deneyim yaşamak için yurtdışına mı çıkmak istiyorsunuz? Ama vize işlemleri gözünüzde mi büyüyüyor? Concierge(konsiyerj) ekibimiz ile sizin yerinize vizenizi alıp, tatil planlamanızda size yardımcı oluyoruz. Hatta dilerseniz havaalanına transfer işlemlerinizi yapıyoruz.                Yani concierge(konsiyerj) ekibi olarak temizlikten teknik işlere, su siparişinden, çiçek gönderimine kadar sizin hayatınızı kolaylaştıracak olanaklar sağlıyoruz. Yaşamınızda ayrıcalıklı hissetmeniz için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.

Concierge Team

About Concierge Team