OFİS & KONUT & AVM CONCIERGE

Concierge Hizmetleri ile evinize veya ofisinize temizlikçi ihtiyacından, en seçkin restoran ve gece kulübünde yemek rezervasyonundan, spor salonu ve güzellik merkezi üyeliğine; yurtiçi ve yurtdışındaki önemli kültür, sanat ve spor etkinlikleri için bilet organizasyonundan, farklı konseptlerdeki tatil taleplerine kadar birçok etkinliği organize eder. Yüzlerc farklı hizmete 24 saat erişim imkanı ve daha fazlası…

  • Help Desk Yönetimi

  • Otomasyon ve Akıllı Ev sistemleri

  • Ön büro ve Resepsiyon Yönetimi

  • Belboy & Muhaberat hizmetler

  • Uluslararası Concierge Hizmetler

  • Her marka özelinde mobil uygulama ….ve daha fazlası

Proje Özelinde Üretilen Otomasyon Sistemi

Proje özelinde üretilen Otomasyon sistemi ile A-Z ‘ye projenizin ve müşterilerinizin taleplerini anlık olarak görüntüleyebilir. Tüm süreçlerin merkezi yönetim üzerinden, tüm belirlenen kalite standartları içerisinde yönetilmesini sağlayabilir. Akıllı ev, mobil uygulamamız ve resepsiyon deskleriniz hatta call center üzerinden tek bir merkezde yönetim sağlayabilirsiniz.Global konsiyaj hizmetleri ile entegre, sahip olduğu yapay zekası ile ortak alan yönetiminde çığır açan VIP FC Otomasyon sistemi global tecrübe ve en son teknolojiyi bünyesinde barındıran bir yapıdır.

MOBİL CONCIERGE

Uzun yılların tecrübesi ve ekiplerimizin teknolojik inovasyonu ile artık tüm konsiyaj hizmetlerine erişim elinizin altında.Akıllı uygulamamız ile TABLET – MOBİL TELEFON – AKILLI OTOMASYON SISTEMLERİ ve BİLGİSAYAR kullanılarak tüm hizmetlere erişim sağlayabilirsiniz.

Ödüllendirme & Sadakat Sistemi

İster sizi ziyarete gelen bir misafir veya havalimanında habersizce bekleyen bir üye. VIP FC ‘nin geliştirmiş olduğu lokasyon bazlı teknolojik altyapısı ile tüm üyelere unutamayacağı deneyimler sunmaktan memnuniyet duyar.

HİZMETLERİMİZ

AVM CONCIERGE

KONUT&RESİDANS CONCIERGE

OFİS CONCIERGE