Profesyonel Tesis Yönetiminde Congierge (Konsiyerj)

İş dünyasının uzun vadeli yatırımların başında İnşaat sektörü gelmektedir. Nüfus artışı ve değişen ekonomik dinamikler sebebiyle hayatımızda önemli bir hale gelmiştir.
AVM, plaza, site, rezidans, yönetimleri daha önem kazanmakla birlikte, değişen beklentiler; teknolojinin kullanılmasını ve congierge (konsiyerj) hizmetlerini zorunlu hale getirmiştir.
Tesislerde uygulanacak profesyonel yönetim, dairelere yerleştirilmiş akıllı paneller ve Congierge (Konsiyerj) hizmeti sunulması satış/kiralama süresinde vaadedilen hizmetlerin de sorunsuz bir şekilde yürütülmesinde önemli bir noktada yer almaktadır. Rezidans,AVM, Plaza ve Sitelerde Universal Service Provider Concierge (Konsiyerj) hizmetleri ile evde/ofiste otel konforu sunulmakta ve %100 misafir memnuniyeti hedeflenmektedir.
Toplu yaşamın söz konusu olduğu tesislerde, Unıversal Service Provider Tesis Yonetimi ve Congierge (Konsiyerj) Hizmetlerini tercih etmek; düşük maliyetli etkin teknolojik yönetim, müşteri odaklı inovatif çözüm, 7/24 Personel desteği ile rakabet dünyasında öne çıkmanızı sağlayacaktır.
Universal Service Provider congierge (konsiyerj); tesisinde, konfor, kalite, teknoloji isteyenlere memnuniyet garantili hizmet sunmaktadır.

Concierge Team

About Concierge Team

Leave a Reply