Konsiyerj Hizmetlerinde Kalite Standartlarının Önemi

Universal Service Provider olarak Concierge (Konsiyerj) bizim uzmanlık alanımız.

Değerli iş ortaklarımıza;  daha etkin, kaliteli ve güvenilir hizmet vermek, güçlü yönlerimizi ortaya çıkarmak, iç süreçlerimizin kusursuz sürekliliğini  sağlamak ve bu uzmanlığımızı taçlandırabilmek adına Türkiye’ de bir ilki gerçekleştirerek tüm süreçlerimizi standart hale getirmeyi başardık.

Concierge (Konsiyerj) süreçlerimizde kalitenin devamlılığı, ihtiyaçlar doğrultusunda güncellenebilir bir alt yapı, çalışan kalite bağlılığı ve değerli iş ortaklarımızı etkileyecek tüm faaliyetlerin kontrolünü için ISO 9001:2008,

Concierge’ ye (Konsiyeje) gelen şikayetlerin sebeplerinin incelenmesi ve ortadan kaldırılması, şikayetlerde tutarlı ve sistematik  çözüm, müşteri odaklı yaklaşımın için ISO 10002:2014,

Concierge’de (Konsiyerde) kullandığımız CRM, Mobil APP. Vb. bilgi sistemlerini casusluk, dolandırıcılık, sabotaj, yangın ve sel gibi çok geniş kaynaklardan gelen tehlikelerden korumak, bilginin gizliliği, güvenilirliğini, yasal yükümlülüklerin ve ticari imajın korunması ve sürdürülmesini sağlamak için ISO 27001:2013 belgelerine sahibiz.

Concierge (Konsiyerj) anlaşmalarında her firmanın farklı ihtiyacına yönelik hizmet portföyümüzle , mevcut ve gerek duyduğu altyapı özelliklerine uygun belirlenecek SLA ile ayrıcalıklı bir anlaşma yapılabilir ve belirlenen KPA’ lara kalite standardizasyonlarımız ile ulaşılması ve ölçülmesi çok daha kolay ve profesyonel olacaktır.

Concierge Team

About Concierge Team