Günlük Yaşamda Concierge’in Yeri

Özellikle metropol ve büyük şehirlerde yaşayan insanların en büyük sorunlarından biridir zamansızlık…
İş dünyasının yüklediği sorumluluklar, trafik, yetişme telaşı, aileniz ile geçirmek istediğiniz vakit, ev gereksinimleri derken hele bir de çocuk var ise insan kendisine vakit bile ayıramaz hale geliyor.

Ne zamandır aklınızda olan tatil planını yapamıyorsanız, ertelediğiniz dil eğitimine artık gitmek istiyorsanız, aracınızı ne zaman servise bırakacağınızı planlamaya çalışıyorsanız, hafta sonu yaklaşırken ofisinizi/ evinizi temizleyecek enerji ve zamanınız yoksa, kıyafetlerinizi hangi kuru temizlemeye vereceğinizi düşünüyorsanız siz arkanıza yaslanıp tüm bunları ve daha fazlasını sizin yerinize yapacak olan Universal Service Provider concierge ( konsiyerj ) hizmetlerini hatırlayıp rahatlamanızı öneririz.

Eviniz/ Ofisiniz temizlenirken masaj yaptırmak fikri kulağa hoş geliyor, değil mi? İsterseniz concierge ( konsiyerj ) hizmeti ile gayet mümkün…
Hatta siz ofisinizde çalışırken biz aracınızın bakımlarını yaptırıp, yakıtını alıp anahtarını size teslim edebiliriz.
Akşam yemeğine davet ettiğiniz misafirleriniz için oluşturacağınız menüye göre yemeklerinizi hazırlayıp, masanızı kurup, yemek bitiminde masanızı toparlayabiliriz.

Tam da bu noktada Universal Service Provider Congierge ( Konsiyerj ) hizmetlerinin hayatınızı kolaylaştırmak, vakit tasarrufu yaratmak için var olduğunu hatırlatmak isteriz….

Unutmayın kendinize yapacağınız en büyük iyilik, daha az stres ve daha kaliteli geçirebileceğiniz vakittir…

Concierge Team

About Concierge Team