Congierge’de İnsan Kaynaklarının Önemi

Congierge hizmetleri lügatimize öncelikle turizm sektörü ile girmiş olsa da şuan tüm sektörlerde özellikle AVM ve Konut sektörünün vazgeçilmez ihtiyacı haline gelmiş ve gelecek yıllarda daha kapsamlı hizmetler barındıracağı ön görülmektedir.

Congierge hizmetleri aracınızın park edilmesinden yurt içi yurt dışı uçak biletinizin alınmasına, konaklama rezervasyonlarınızın yapılmasından istediğiniz adrese çiçek siparişinize, istediğiniz restorandan rezervasyondan  kişisel asistan talebinize, şirketiniz için yönetim danışmanlığına kadar ki süreçleri ve daha fazlasını kapsamaktadır.

Congierge hizmetleri böyle kapsamlı ve gelişen bir sektör olduğundan, bu denli hareketli bir operasyonda insan kaynağı planlaması hayati bir önem kazanmaktadır.

Concierge hizmetlerini profesyonelliğinin, teknolojik  alt yapı ve otomasyon sisteminden, işinde uzmanlaşmış bir kadrodan ve doğru yönetilen bir  insan kaynağı politikasından geçtiğinin bilincindeyiz.

Congierge İnsan Kaynakları olarak;  doğru bir seçme ve yerleştirme politikasıyla, devamlılık arz eden eğitim ve gelişim süreci ile desteklediğimiz, concierge hizmetlerini ciddiyetinin farkında olan ve inovatif çözümler ile sınırsız müşteri memnuniyeti hedefleyen bir ekip yaratarak ilk günkü heyecan ve mutlulukla çalışmaktayız.

Concierge Team

About Concierge Team

Leave a Reply