Concierge ( Konsiyerj)  aslında her sektör için farklı evrilmiş bir yapıdır. Concierge ( Konsiyerj) ’ler  günümüzde  günlük hizmet ihtiyaçlarından , bir ceo’nun ihtiyaç duyabileceği iş yaşamı hizmetlerine kadar çok farklı alanlarda servis sunabilmektedir.

Günümüzde araç kiralamadan, ev temizlik hizmetine, teknik servis hizmetinde, köpeğinizin gezdirilmesi veya bir sonraki toplantı öncesi sunumunuzun yapılması ve başka bir dile çevrilmesine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.

Concierge ( Konsiyerj ) hizmetleri günümüzde konaklama, rezidans inşaat, konut inşaat, bankacılık, mobil operatörler, turizm, perakende ve eğlence sektörü gibi bir çok farklı iş kolunda hizmet sunmaktadır. Yeri geldiğinde bir otelin resepsiyonunda hizmet sunarken, yeri geldiğinde bir bankanın en değerli müşterilerine özel oluşturulan sadakat programını yönetmektedirler.

Ülkemizde concierge ( Konsiyerj ) sektörünün lider markası durumunda olan Universal Service Provider bir çok farklı sektörde, her biri kendi alanının lider kurumlarına hizmet sunmaktadır. Concierge ( Konsiyerj )  hizmetlerinin en önemli özelliği hizmet verdiğimiz markaların kimliklerini benimsemek ve onların değerli müşterilerine ilk günkü heyecan, %100 müşteri memnuniyet olgusu ile hizmet verebilmektir.

Concierge Team

About Concierge Team

Leave a Reply