Avm’lerin çoğu insan için basık ve yorucu bir yer olarak adlandırılmasının en büyük sebebi concierge (konsiyerj) eksikliğidir.  Zaten çoğu insan için Avm’ de ki florasanlar, gürültü, kalabalık gibi etkenler yorucu süreçlerden birkaçıdır. Bu duruma bir de concierge (konsiyerj) eksikliği eklenince Avm’ler  insanlar için bir kabusa dönüşebilmektedir.

         Biz Universal Service Provider olarak Concierge (konsiyerj) hizmeti verdiğimiz Avm’lerde bunu minimuma indirmeyi amaçlıyoruz. Sizi kapıda güler yüz ile karşılayıp eğer araba ile geldiyseniz arabanızın kapısını açarak sizi özel ve önemli hissettiren Doormen’lerimiz ile alışverişe başlamadan önce gereken motivasyonu sağlıyoruz.

     Geri bildirimlere istek ve taleplere Concierge ( Konsiyerj) ekibi olarak o kadar önem veriyoruz ki, tüm şikayet öneri ve taleplerinizi iletebileceğiniz Concierge   ( Konsiyerj) ekibimize ait bir CRM programını kullanıyoruz ve Avm’yi ziyaret eden değerli misafirlerimizden gelen tüm bildirimleri sistemde saklıyor ve en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Hatta AVM yönetimi ve AVM kiracılarının taleplerini en kısa sürede çözüme kavuşturan bir mobil uygulama kullanıyoruz.

          Avm’den içeri adım atar atmaz sizi full motivasyon ile karşılayan Avm hakkında sorduğunuz sorulara gerekli bilgilendirmeyi yapıp, Avm’yi tanıtan, kullanabileceğiniz Avm imkanları hakkında bilgi verip, eğer varsa kampanyalar hakkında bilgilendirme yapan concierge (konsiyerj) ekibimizle aradığınız mağazayı bulmak tahmin ettiğinizden daha kolay.

            Avm içerisinde elinizde ki poşetleri taşımanıza yardımcı olan Bellboy’larımız ile belki de yorucu olarak lanse edilen Avm deneyiminizi eşsiz kılıyoruz. Concierge ( konsiyerj) ekibimizin olanakları bunlarla da sınırlı kalmıyor. Dilerseniz alışverişinizin sonunda VIP araçlarımızdan kiralayıp evinize/ otelinize kadar transferinizi gerçekleştirebiliriz. Yapabileceklerimiz bunlarla da sınırlı kalmıyor. Eğer siz isterseniz aradığınız herhangi bir ürünü kiralayacağınız  helikopterimiz ile istediğiniz Avm’den veya şehirden hatta istediğiniz ülkeden getirebiliriz hatta sizin vize işlemlerini biz tamamlayıp sizi istediğiniz yere uçarabiliriz.

Concierge Team

About Concierge Team