WORLD'S LEADING SERVICE PROVIDER

HAKKIMIZDA

Universal Service Provider

Universal Service Provider, Türkiye’de 2012 yılından bu yana bünyesinde barındırdığı birbirinden seçkin markalar ile gerek kurumsal, gerekse de bireysel müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunmakta olup % 100 müşteri memnuniyeti olgusu, teknolojik yatırımları ve farklı hizmet yelpazesi ile Türkiye’de ve Dünya’nın birçok noktasında sizlere hizmete hazırdır.

HİZMETLERİMİZ

KURUMSAL HİZMETLER

OFİS&KONUT&AVM CONCIERGE HİZMETLER

BİREYSEL HİZMETLER

SOSYAL TESİS YÖNETİMİ

Teknolojilerimiz

Geleceğe yatırım yapıyoruz. Geliştirdiğimiz teknolojiler ile konforu artırıyor, doğru iş gücünü planlıyor ve kalite standartları yaratıyoruz. Bina ve concierge otomasyon sistemleri, mobil uygulamalar ve akıllı ev sistemlerini hizmetlerimiz ile birleştiriyor, hayatın her anında ölçümlenebilir başarı hikayeleri yazıyoruz.

Bırakın doğruları gelecek söylesin ve herkesi  eserlerine ve başarılarına göre değerlendirsin.

MARKALARIMIZ

“Çalıştıkları markaların kimliğine kolayca bürünebilen, ekip ruhu ile çalışan gerek yurt içi ve yurtdışı ofisleri ile unutulmaz nice deneyim ve kampanyalara erişim sağlayan lambanın cinler...”

Suat Filizİletişim PR / Owner

“Gelişen Gayrimenkul sektörüne, kazandırdığınız kişiye özel yaklaşımlarınız ve sınır tanımayan çözümlerinizi bir çok marka ile bütünleştirdiniz. Alanınızda tek olmanın farkını hep yaşayın...”

İlhan KAYAWE Haliç / Kurumsal Satış Koordinatörü

“Hayal etmenin gerçekçiliğini gösteren, başarıyı cesaretlendiren bir çalışma prensibi edinen, değere değer katma mottasının sahibi olan bir firma. Başardıklarınızı ve başaracaklarınızı heyecan içinde bekliyoruz.”

Özgür KAYABillionaire Club / Genel Müdür

“9 ülkeyi kapsayan concierge ve sadakat projesi kapsamında unutulmaz iş birlikteliğiniz için teşekkür ederiz. Teknolojiniz ve her biri hayalimiz haline gelen deneyim ürünleriniz ile bize yeni ufuklar ve değerli müşteriler kattınız.”

Cihan KUEKMENGroupon – Senior Vice President Sales

“Akıllara gelmeyecek fikir ve imkanlarla gerek yurtiçi gerek yurtdışı hizmet mükemmelliği hikayeleri yaratan, unutulmaz anların yaratıcıları.. Sizlerle iş ortaklığı yapmak çok özel ve güzel…”

Aslıhan ATILEmaar Turkey – Asst. Manager, Residences

“Çalıştığımız sürece, istediğimizin üstünde işler yapan harika ekip. Artık kadrolu bir müşteriniz var…”

Atilla KADEŞMANAkbank – Marka Ortaklıkları Yöneticisi

“Dünyanın bir çok noktasında sanki evimizde hizmet alır gibi fark yaratan bakış açıları ile VIP hizmetler ve havalimanı servislerinde işbirliği yaptığımız profesyonel bir ekip ile çalışmak çok iyi bir deneyim bizim için...”

Arif GÜNEŞTAV Tourisim Genel Müdürü

“Hizmet alanında yarattığınız dahiyane çözümler ve bizeözel kurguladığınız teknolojik yenilikler ile hepimize yeni ufuklar açtınız. Her yeni projemize kattığınız değer için teşekkür ederiz.”

Dilek ÖZDEMİRAvrupa Konutlari Kurumsal Satiş Müdürü

“Projemizde yarattığınız değer ve gösterdiğiniz üstün gayret için teşekkür ederiz. Konut sektörünün sizler gibi teknoloji ve hizmet anlayışını birleştiren yapılara daha çok ihtiyacı var. Sizlerle çalışmak çok güzel bir deneyim.”

Levent ÖZTÜRK42 Maslak İşletme Direktörü

“Bu ekibin en kötü yanı hayal gücünüzün aslında ne kadar da yetersiz olduğu gerçeğini yüzünüze vurmasıdır çünkü siz daha acaba olur mu diye düşünürken onlar size daha fazlasını yapabileceklerini söylerler ve yaparlar.”

Melih PAZARLIOĞLULeisure Category Supervisor N11.COM

REFERANSLARIMIZ

CONTACT US

HEADQUARTER

Ahi Evran Caddesi No.6, 42 Maslak Rezidans Multi Office A1006 Maslak / İSTANBUL

Tel: 0212 803 80 49

info@universalserviceprovider.com